pl en de

ArtInside

Po co ci dzieło sztuki?

Powodów kupowania dzieła sztuki jest tak wiele, jak wielu jest kupujących. I każdy z tych powodów jest wystarczająco dobry.

Jak choćby taki, że zakup dzieła sztuki to ciekawa forma INWESTYCJI. Dzieła sztuki nie tracą z czasem na wartości i nie wychodzą z mody, są za to cennymi przedmiotami w których możesz ulokować swoje oszczędności, a za jakiś czas, jeśli zechcesz, sprzedać.

Dzieła sztuki zebrane w domowej, stworzonej przez Ciebie kolekcji możesz przekazać  kolejnym pokoleniom jako rodzinne DZIEDZICTWO, podobnie jak przekazuje się rodową biżuterię, porcelanę, czy choćby album ze zdjęciami z przeszłości. To piękny podarunek, zawierający w sobie wartość nie tylko  artystyczną, ale i emocjonalną.

Jeżeli kupujesz pracę, by stanowiła  element dekoracyjny DOMU, przekonasz się, jak bardzo może ona wpłynąć na charakter wnętrza. Nie tylko wypełni pustą przestrzeń, wzbogaci  kolorystykę i design pomieszczenia, ale wykreuje niepowtarzalną atmosferę  tego miejsca, sprawi, że nabierze ono indywidualnych cech. Nie musisz obawiać się, że znajomi w swoim salonie zawieszą identyczny pejzaż, bo dzieła sztuki zakupione w Artinside są unikalne i niepowtarzalne.

Młodzi  ludzie, którzy zostali rodzicami, starają się zwykle, by ich pociechy dobrze i szybko się rozwijały. Kupują więc edukacyjne zabawki, uczą  stymulujących rozwój gier, zapisują na dodatkowe zajęcia. W procesie WYCHOWANIA  ważne jest otoczenie, w jakim dziecko wzrasta, a więc także świat przedmiotów, wśród których przebywa. Obcowanie ze sztuką taką jak malarstwo, od najmłodszych lat wpływa na wrażliwość dziecka, kształtuje jego potrzeby estetyczne, poszerza zakres doświadczeń. Wykorzystaj naturalną  ciekawość i chłonność  dziecka, zafunduj mu kontakt z artystycznymi przedmiotami.

Są w życiu chwile, które chcielibyśmy szczególnie podkreślić, są ludzie, których pragniemy wyróżnić. To dobry moment, by poszukać czegoś wyjątkowego, a taka jest właśnie sztuka współczesna. PREZENT w postaci pięknej grafiki, artystycznego zdjęcia czy obrazu to znakomity pomysł. Nie musisz się obawiać, że ktoś przypadkiem go zdubluje, bo dzieła sztuki są zawsze niepowtarzalne i oryginalne. Obdarowując takim prezentem, masz pewność, że na długo pozostaniesz w pamięci obdarowanego. Nasza galeria sztuki oferuje prace tak różnorodne i w tak wielu przedziałach cenowych, że na pewno znajdzie się coś na każdą okazję i na każdą kieszeń.

BIURO  czy gabinet  to przestrzeń, w której spędzamy znaczną część swojego życia. Warto więc i tam zadbać o ocieplenie klimatu, a przy okazji o podkreślenie indywidualnego charakteru wnętrza. Uzupełnienie wystroju za pomocą oryginalnego dzieła sztuki może również dodać prestiżu i wywrzeć wrażenie na klientach. Będzie świadczyć o klasie firmy i dobrym smaku gospodarza tego miejsca.

Kontakt z pięknem zawsze dobrze nam robi. Niezależnie czy jest to piękno przyrody, piękno dźwięków, czy piękno artystycznych wytworów ludzkich rąk – pozytywnie wpływa na nasze SAMOPOCZUCIE.

Zapraszamy więc do ARTINSIDE – tak łatwo poprawić sobie nastrój!


realizacja: insys